loadingimg

Wczytuję dane...
«
TRITON
Ubiquiti
Fluke
Obo Bettermann
Alantec
T-Line
RAYTECH
Miller
Solarix
Signalfire
TG-net
»
Hity dnia

Skrętka U/UTP drut 4x2 kat.5e PVC Q-LANTEC 5 lat gwarancji producenta

Promocja
Skrętka U/UTP drut 4x2 kat.5e PVC Q-LANTEC 5 lat gwarancji producenta
Produkt dostępny!
50 szt.
175,00 PLN*
189.00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
 

MEDIA KONWERTER 1X SFP 1X RJ45 10/100/1000M GIGABIT zamiennik MC220L

Promocja
MEDIA KONWERTER 1X SFP 1X RJ45 10/100/1000M GIGABIT zamiennik MC220L
Produkt dostępny!
30 szt.
69,95 PLN*
82.00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
 

UBNT NanoStation 5AC Loco 2,4GHZ & 5GHZ, 13DBI

Promocja
UBNT NanoStation 5AC Loco 2,4GHZ & 5GHZ, 13DBI
Produkt dostępny!
2 szt.
161,15 PLN*
172.00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
 
Polecamy

Szafa 19" wisząca 6U 450 T-Line składana

 

Switch NETIS PE6108G 8 Port Gigabit Ethernet PoE 8 Port PoE/802.3at/af

 

Stalka/ Włókno do przeciągania kabli 8,0mm/100m + Stojak

 
Promocja
Szafa 19 wisząca 6U 450 T-Line składana
Switch NETIS PE6108G 8 Port Gigabit Ethernet PoE 8 Port PoE/802.3at/af Stalka/ Włókno do przeciągania kabli 8,0mm/100m + Stojak
Produkt dostępny!
5 szt.
179,00 PLN*
199.00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
2 szt.
449,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
2 szt.
499,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 

1:4 PLC SPLITTER SC/APC T-Line

 

Ripley MILLER ACS 2 stripper do płaszcza i zbrojenia (4 - 10 mm)

 

Ściągacz izolacji do kabli światłowodowych CFS-3

 
1:4 PLC SPLITTER SC/APC T-Line Ripley MILLER ACS 2 stripper do płaszcza i zbrojenia (4 - 10 mm) Ściągacz izolacji do kabli światłowodowych CFS-3
Produkt dostępny!
45 szt.
25,50 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
1 szt.
549,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
5 szt.
41,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 
Półka regulowana 19" 1U gł: 650mm
Cena:71,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta: