loadingimg

Wczytuję dane...
«
TRITON
Ubiquiti
Fluke
Obo Bettermann
Alantec
T-Line
RAYTECH
Miller
Solarix
Signalfire
TG-net
»
Hity dnia

Stalka/ Włókno do przeciągania kabli 4,5mm/75m + Stojak

Stalka/ Włókno do przeciągania kabli 4,5mm/75m + Stojak
Produkt dostępny!
2 szt.
199,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
 

Skrętka U/UTP drut 4x2 kat.5e PVC Q-LANTEC 5 lat gwarancji producenta

Promocja
Skrętka U/UTP drut 4x2 kat.5e PVC Q-LANTEC 5 lat gwarancji producenta
Produkt dostępny!
50 szt.
175,00 PLN*
189.00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
 

MEDIA KONWERTER 1X SFP 1X RJ45 10/100/1000M GIGABIT zamiennik MC220L

Promocja
MEDIA KONWERTER 1X SFP 1X RJ45 10/100/1000M GIGABIT zamiennik MC220L
Produkt dostępny!
30 szt.
69,95 PLN*
82.00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
 
Polecamy

1:4 PLC SPLITTER SC/APC T-Line

 

Narzędzie do taśmy stalowej (bandownica)

 

Kabel światłowodowy FTTH SM 2J 9/125 LSOH/PE biały/czarny

 
1:4 PLC SPLITTER SC/APC T-Line Narzędzie do taśmy stalowej (bandownica)
Promocja
Kabel światłowodowy FTTH SM 2J 9/125 LSOH/PE biały/czarny
Produkt dostępny!
45 szt.
25,50 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
3 szt.
249,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
6 szt.
329,00 PLN*
359.00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Zawartość opakowania: 1000 mb
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 

Ripley MILLER ACS 2 stripper do płaszcza i zbrojenia (4 - 10 mm)

 

Ściągacz izolacji do kabli światłowodowych CFS-3

 

Obcinarka włókien światłowodowych

 
Ripley MILLER ACS 2 stripper do płaszcza i zbrojenia (4 - 10 mm) Ściągacz izolacji do kabli światłowodowych CFS-3 Obcinarka włókien światłowodowych
Produkt dostępny!
1 szt.
549,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
5 szt.
41,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
1 szt.
242,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 
Stalka / Włókno do przeciągania kabli 4,5mm/25m + Stojak
Cena:139,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta: