loadingimg

Wczytuję dane...

Ostatnio oglądane

Ściągacz izolacji do kabli światłowodowych CFS-3
Cena:41,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
«
TRITON
Ubiquiti
Fluke
Obo Bettermann
Alantec
T-Line
RAYTECH
Miller
Solarix
Signalfire
TG-net
»
Hity dnia

Skrętka U/UTP drut 4x2 kat.5e PVC Q-LANTEC 10 lat gwarancji producenta

Promocja
Skrętka U/UTP drut 4x2 kat.5e PVC Q-LANTEC 10 lat gwarancji producenta
Produkt dostępny!
25 szt.
175,00 PLN*
189.00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
 

Kabel światłowodowy FTTH SM 2J 9/125 LSOH/PE biały/czarny

Promocja
Kabel światłowodowy FTTH SM 2J 9/125 LSOH/PE biały/czarny
Produkt dostępny!
9 szt.
299,00 PLN*
359.00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
 

Stripper do tub Miller FTS (1.6 mm do 6.0 mm)

Stripper do tub Miller FTS (1.6 mm do 6.0 mm)
Produkt dostępny!
4 szt.
86,99 PLN*
Koszt wysyłki od: brak danych
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
 
Polecamy

Szafa składana stojąca 42U 600/600

 

Panel / Przełącznica 24xSC simplex/24xLC duplex 19" 1U

 

Stalka/ Włókno do przeciągania kabli 8,0mm/100m + Stojak

 
Szafa składana stojąca 42U 600/600 Panel / Przełącznica 24xSC simplex/24xLC duplex 19 1U Stalka/ Włókno do przeciągania kabli 8,0mm/100m + Stojak
Produkt dostępny!
1 szt.
990,00 PLN*
Koszt wysyłki od: brak danych
*cena netto
Produkt dostępny!
4 szt.
45,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
2 szt.
499,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 

1:4 PLC SPLITTER SC/APC T-Line

 

Ripley MILLER ACS 2 stripper do płaszcza i zbrojenia (4 - 10 mm)

 

Ściągacz izolacji do kabli światłowodowych CFS-3

 
1:4 PLC SPLITTER SC/APC T-Line Ripley MILLER ACS 2 stripper do płaszcza i zbrojenia (4 - 10 mm) Ściągacz izolacji do kabli światłowodowych CFS-3
Produkt dostępny!
45 szt.
25,50 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
1 szt.
565,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
5 szt.
41,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 
Patchcord UTP kat.6 10m szary
Cena:9,31 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta: