loadingimg

Wczytuję dane...
«
TRITON
Ubiquiti
Fluke
Obo Bettermann
Alantec
T-Line
RAYTECH
Miller
Solarix
Signalfire
TG-net
»
Hity dnia

NETIS WF2419 Bezprzewodowy router standard N 300Mbps 2T2R 2.4GHz 802.11bgn

NETIS WF2419 Bezprzewodowy router standard N 300Mbps 2T2R 2.4GHz 802.11bgn
Produkt dostępny!
78 szt.
34,99 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
 

Kabel światłowodowy FTTH SM 2J 9/125 LSOH/PE biały/czarny

Promocja
Kabel światłowodowy FTTH SM 2J 9/125 LSOH/PE biały/czarny
Produkt dostępny!
9 szt.
329,00 PLN*
359.00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
 

Stripper do tub Miller FTS (1.6 mm do 6.0 mm)

Stripper do tub Miller FTS (1.6 mm do 6.0 mm)
Produkt dostępny!
4 szt.
86,99 PLN*
Koszt wysyłki od: brak danych
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
 
Polecamy

Szafa składana stojąca 42U 600/600

 

Panel / Przełącznica 24xSC simplex/24xLC duplex 19" 1U

 

Stalka/ Włókno do przeciągania kabli 8,0mm/100m + Stojak

 
Szafa składana stojąca 42U 600/600 Panel / Przełącznica 24xSC simplex/24xLC duplex 19 1U Stalka/ Włókno do przeciągania kabli 8,0mm/100m + Stojak
Produkt dostępny!
1 szt.
990,00 PLN*
Koszt wysyłki od: brak danych
*cena netto
Produkt dostępny!
4 szt.
45,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
2 szt.
499,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 

Szafa 19" wisząca 6U 450 T-Line spawana

 

1:4 PLC SPLITTER SC/APC T-Line

 

Ripley MILLER ACS 2 stripper do płaszcza i zbrojenia (4 - 10 mm)

 
Szafa 19 wisząca 6U 450 T-Line spawana 1:4 PLC SPLITTER SC/APC T-Line Ripley MILLER ACS 2 stripper do płaszcza i zbrojenia (4 - 10 mm)
Produkt dostępny!
4 szt.
199,00 PLN*
Koszt wysyłki od: brak danych
*cena netto
Produkt dostępny!
45 szt.
25,50 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
1 szt.
565,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 
Patchcord UTP kat.6 10m szary
Cena:11,20 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta: