loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
Patchcord FO Duplex 50/125 ST/ST 1m

Patchcord FO Duplex 50/125 ST/ST 1m

Produkt dostępny!
10 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:29,50 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

  • Opis produktu

  • Opinie Klientów


   Cechy:

  •  Niska tłumienność i wysoka reflektancja
  •  Kable niskopalne bezhalogenowe
  •  Łatwe stripowanie nawet do 150 cm
  •  Ceramiczne ferule
  •  Zgodność z normą ROHS


   Zastosowanie:

  • Sieci telekomunikacyjne
  • Sieci LAN. WAN
  • Sieci CATV
  • FTTX