loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Patch cord SC/APC-SC/UPC simplex SM 30m

Patch cord SC/APC-SC/UPC simplex SM 30m

T-Line
Produkt dostępny!
2 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: T-Line

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:35,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

  • Dane techniczne

  • Opinie Klientów

Ilość wejść3 szt.
Ilość wyjść4 szt.
Kabel w komplecieTAK
Kod ProducentaKVM-403
KompatybilnośćDOS, Win3.x, Win9x/NT/2000/Me/XP/2003/Vista oraz Windows 7, Netware, Unix/Linux
Pasmo400 MHz
Rodzaje wejśćVGA, PS/2, PS/2
Rodzaje wyjśćVGA
Typ obudowyBiurkowa
Wymagany typ kablaPosiada w komplecie 4 x 1.8m
Wymiary (wys x szer gł)180 x 108 x 22 mm
Polecamy

Patch cord LC/UPC-SC/UPC duplex SM 5.0m

 

Patchcord FO Duplex 50/125 LC/LC 2m OM3

 

Patch cord SC/APC-SC/APC simplex SM 1.0m

 

Patch cord SC/UPC-SC/UPC duplex SM 2.0m

 
Patch cord LC/UPC-SC/UPC duplex SM 5.0mPatchcord FO Duplex 50/125 LC/LC  2m OM3Patch cord SC/APC-SC/APC simplex SM 1.0mPatch cord SC/UPC-SC/UPC duplex SM 2.0m
Produkt dostępny!
4 szt.
19,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
28 szt.
18,50 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
50 szt.
6,50 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
30 szt.
16,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka