loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Patch cord SC/APC-SC/APC duplex SM 1.0m

Patch cord SC/APC-SC/APC duplex SM 1.0m

T-Line
Produkt dostępny!
70 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: T-Line

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:12,90 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

  • Opinie Klientów

Polecamy

Patch cord SC/UPC-SC/UPC duplex SM 2.0m

 

Patch cord SC/APC-SC/UPC simplex SM 30m

 

Patchcord FO Duplex 50/125 LC/SC 3m OM3

 

Patch cord SC/APC-SC/UPC duplex SM 5.0m

 
Patch cord SC/UPC-SC/UPC duplex SM 2.0mPatch cord SC/APC-SC/UPC simplex SM 30mPatchcord FO Duplex 50/125 LC/SC 3m OM3
Promocja
Patch cord SC/APC-SC/UPC duplex SM 5.0m
Produkt dostępny!
30 szt.
16,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
2 szt.
35,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
20 szt.
22,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
70 szt.
13,00 PLN*
19.00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka