loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Patch cord LC/UPC-LC/UPC duplex SM 1.0m

Patch cord LC/UPC-LC/UPC duplex SM 1.0m

T-Line
Produkt dostępny!
24 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: T-Line

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:13,90 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

  • Opinie Klientów

 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Pigtail SM LC 9/125 simplex 1,5m Easy Strip

 

Patchcord FO Duplex 50/125 LC/SC 1m OM3

 

Patchcord FO Duplex 50/125 SC/SC 1m

 

Kaseta światłowodowa, tacka spawów na 12/24 spawy T-Line

 
Pigtail SM LC 9/125 simplex 1,5m Easy StripPatchcord FO Duplex 50/125 LC/SC 1m OM3Patchcord FO Duplex 50/125 SC/SC 1mKaseta światłowodowa, tacka spawów na 12/24 spawy T-Line
Produkt dostępny!
154 szt.
3,80 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
29 szt.
19,50 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
19,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
48 szt.
4,90 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka