loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Patch cord LC/UPC-LC/UPC duplex SM2.0m

Patch cord LC/UPC-LC/UPC duplex SM2.0m

T-Line
Produkt dostępny!
40 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: T-Line

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:14,60 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

  • Opinie Klientów

Polecamy

Patch cord SC/APC-SC/APC duplex SM 2.0m

 

Patch cord SC/APC-SC/UPC duplex SM 3.0m

 

Patch cord SC/APC-SC/UPC simplex SM 30m

 

 
Patch cord SC/APC-SC/APC duplex SM 2.0mPatch cord SC/APC-SC/UPC duplex SM 3.0mPatch cord SC/APC-SC/UPC simplex SM 30m
Produkt dostępny!
70 szt.
13,50 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
20 szt.
13,50 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
2 szt.
35,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Pigtail SM LC 9/125 simplex 1,5m Easy Strip

 

Kaseta światłowodowa, tacka spawów na 12/24 spawy T-Line

 

Adapter SM/LC Duplex

 

Panel / Przełącznica 12xSC simplex/12xLC duplex 19" 1U z akcesoriami montażowymi (dławiki, opaski)

 
Pigtail SM LC 9/125 simplex 1,5m Easy StripKaseta światłowodowa, tacka spawów na 12/24 spawy T-LineAdapter SM/LC DuplexPanel / Przełącznica 12xSC simplex/12xLC duplex  19 1U z akcesoriami montażowymi (dławiki, opaski)
Produkt dostępny!
154 szt.
3,80 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
48 szt.
5,50 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
92 szt.
4,50 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
3 szt.
69,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka