loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Patch cord SC/APC-LC/UPC duplex SM 2.0m

Patch cord SC/APC-LC/UPC duplex SM 2.0m

Produkt dostępny!
10 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 3 dni

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:16,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

  • Opinie Klientów

Polecamy

Patch cord LC/UPC-SC/UPC duplex SM 5.0m

 

Patch cord SC/APC-SC/APC simplex SM 2.0m

 

Patch cord SC/APC-SC/UPC simplex SM 2.0m

 

Patchcord FO Duplex 50/125 LC/SC 1m OM3

 
Patch cord LC/UPC-SC/UPC duplex SM 5.0mPatch cord SC/APC-SC/APC simplex SM 2.0mPatch cord SC/APC-SC/UPC simplex SM 2.0mPatchcord FO Duplex 50/125 LC/SC 1m OM3
Produkt dostępny!
4 szt.
19,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
30 szt.
7,40 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
24 szt.
6,90 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
29 szt.
19,50 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka