loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Patch cord LC/UPC-SC/UPC duplex SM 1.0m

Patch cord LC/UPC-SC/UPC duplex SM 1.0m

T-Line
Produkt dostępny!
13 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: T-Line

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:12,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

  • Opinie Klientów

 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Skrętka U/UTP 4x2 drut kat. 5E PVC (Podlega GWARANCJI SYSTEMOWEJ PRODUCENTA 25 LAT)

 

Wtyk 8p8c RJ-45 UTP (uniwersalny)

 

Patchcord FO Duplex 50/125 LC/LC 2m OM3

 

Śruby montażowe 20 szt kpl

 
Skrętka U/UTP 4x2 drut kat. 5E PVC  (Podlega GWARANCJI SYSTEMOWEJ PRODUCENTA 25 LAT) Wtyk 8p8c RJ-45 UTP  (uniwersalny)Patchcord FO Duplex 50/125 LC/LC  2m OM3Śruby montażowe 20 szt kpl
Produkt dostępny!
12 szt.
215,00 PLN*
Koszt wysyłki od: brak danych
*cena netto
Zawartość opakowania: 305
Produkt dostępny!
35 szt.
13,90 PLN*
Koszt wysyłki od: brak danych
*cena netto
Zawartość opakowania: 100
Produkt dostępny!
28 szt.
18,50 PLN*
Koszt wysyłki od: brak danych
*cena netto
Produkt dostępny!
34 szt.
11,50 PLN*
Koszt wysyłki od: brak danych
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: op.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka