loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Patch cord LC/UPC-SC/UPC duplex SM 2.0m

Patch cord LC/UPC-SC/UPC duplex SM 2.0m

T-Line
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: T-Line

Cena:14,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

  • Opinie Klientów

 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Pigtail MM LC OM3 50/125 simplex 2m

 

 

 

 
Pigtail MM LC OM3 50/125 simplex 2m
Produkt dostępny!
22 szt.
4,80 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka