loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
Patchcord FO Duplex 50/125 LC/LC  1m OM3

Patchcord FO Duplex 50/125 LC/LC 1m OM3

Produkt dostępny!
34 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:17,50 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

  • Opis produktu

  • Opinie Klientów

Cechy:

  •  Niska tłumienność i wysoka reflektancja
  •  Kable niskopalne bezhalogenowe
  •  Łatwe stripowanie nawet do 150 cm
  •  Ceramiczne ferule
  •  Zgodność z normą ROHS


   Zastosowanie:

  • Sieci telekomunikacyjne
  • Sieci LAN. WAN
  • Sieci CATV
  • FTTX

 

Polecamy

Patch cord SC/APC-LC/UPC duplex SM 2.0m

 

Patch cord SC/APC-SC/UPC duplex SM 2.0m

 

Patch cord LC/APC-LC/APC duplex SM 1.0m

 

Patch cord SC/APC-SC/APC duplex SM 1.0m

 
Patch cord SC/APC-LC/UPC duplex SM 2.0mPatch cord SC/APC-SC/UPC duplex SM 2.0mPatch cord LC/APC-LC/APC duplex SM 1.0mPatch cord SC/APC-SC/APC duplex SM 1.0m
Produkt dostępny!
10 szt.
16,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
70 szt.
12,90 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
24 szt.
15,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
70 szt.
12,90 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka