loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Patchcord FO Duplex 50/125 LC/LC  2m OM3

Patchcord FO Duplex 50/125 LC/LC 2m OM3

Produkt dostępny!
28 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:18,50 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

  • Opis produktu

  • Opinie Klientów

Cechy:

  •  Niska tłumienność i wysoka reflektancja
  •  Kable niskopalne bezhalogenowe
  •  Łatwe stripowanie nawet do 150 cm
  •  Ceramiczne ferule
  •  Zgodność z normą ROHS


   Zastosowanie:

  • Sieci telekomunikacyjne
  • Sieci LAN. WAN
  • Sieci CATV
  • FTTX

 

Polecamy

Patch cord LC/UPC-LC/UPC simplex SM 2.0m

 

Patch cord LC/UPC-SC/UPC duplex SM 3.0m

 

Patch cord LC/UPC-LC/UPC duplex SM 1.0m

 

Patch cord SC/APC-LC/UPC simplex SM 1.0m

 
Patch cord LC/UPC-LC/UPC simplex SM 2.0mPatch cord LC/UPC-SC/UPC duplex SM 3.0mPatch cord LC/UPC-LC/UPC duplex SM 1.0mPatch cord SC/APC-LC/UPC simplex SM 1.0m
Produkt dostępny!
25 szt.
7,40 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
10 szt.
14,90 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
24 szt.
13,90 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
50 szt.
6,90 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Skrętka U/UTP 4x2 drut kat. 5E PVC (Podlega GWARANCJI SYSTEMOWEJ PRODUCENTA 25 LAT)

 

Wtyk 8p8c RJ-45 UTP (uniwersalny)

 

Śruby montażowe 20 szt kpl

 

Patch cord LC/UPC-LC/UPC duplex SM2.0m

 
Skrętka U/UTP 4x2 drut kat. 5E PVC  (Podlega GWARANCJI SYSTEMOWEJ PRODUCENTA 25 LAT) Wtyk 8p8c RJ-45 UTP  (uniwersalny)Śruby montażowe 20 szt kplPatch cord LC/UPC-LC/UPC duplex SM2.0m
Produkt dostępny!
13 szt.
215,00 PLN*
Koszt wysyłki od: brak danych
*cena netto
Zawartość opakowania: 305
Produkt dostępny!
36 szt.
13,90 PLN*
Koszt wysyłki od: brak danych
*cena netto
Zawartość opakowania: 100
Produkt dostępny!
34 szt.
11,50 PLN*
Koszt wysyłki od: brak danych
*cena netto
Produkt dostępny!
38 szt.
14,60 PLN*
Koszt wysyłki od: brak danych
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: op.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka