loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Patchcord FO Duplex 50/125 LC/SC 3m OM3

Patchcord FO Duplex 50/125 LC/SC 3m OM3

Produkt dostępny!
20 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:22,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

  • Opis produktu

  • Opinie Klientów

Cechy:

  •  Niska tłumiennooeæ i wysoka reflektancja
  •  Kable niskopalne bezhalogenowe
  •  Łatwe stripowanie nawet do 150 cm
  •  Ceramiczne ferule
  •  Zgodność z normą ROHS


   Zastosowanie:

  • Sieci telekomunikacyjne
  • Sieci LAN. WAN
  • Sieci CATV
  • FTTX
Polecamy

Patchcord FO Duplex 50/125 LC/LC 1m OM3

 

Patch cord SC/APC-LC/UPC simplex SM 1.0m

 

Patchcord FO Duplex 50/125 LC-LC 3m OM3

 

Patch cord SC/APC-SC/APC simplex SM 150m zewnętrzy

 
Patchcord FO Duplex 50/125 LC/LC  1m OM3Patch cord SC/APC-LC/UPC simplex SM 1.0mPatchcord FO Duplex 50/125 LC-LC 3m OM3
Promocja
Patch cord SC/APC-SC/APC simplex SM 150m zewnętrzy
Produkt dostępny!
34 szt.
17,50 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
50 szt.
6,90 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
25 szt.
19,50 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
2 szt.
115,00 PLN*
132.00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka