loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Konwerter światłowodowy SC SM MC110CS

Konwerter światłowodowy SC SM MC110CS

TP-Link
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: TP-Link

Cena:110,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

  • Opis produktu

  • Opinie Klientów

Konwerter MC110CS stosowany jest do łączenia segmentu miedzianego sieci w standardzie Ethernet 10/100Base-Tx z segmentem sieci korzystającym z połączeń światłowodowych. Przeznaczony jest do wykorzystania w sieciach wymagających połączeń o wysokiej przepustowości na duże odległości.

Dane techniczne:
Złącza: RJ45<->SC
Rodzaj światłowodu: single-mode
Max. odległość transmisji: 20km

Polecamy

Konwerter światłowodowy SC MM MC100CM

 

Konwerter światłowodowy 1000Base-T SC SM MC210CS

 

Konwerter światłowodowy 1000Base-T SC MM MC200CM

 

Konwerter światłowodowy 1000Base-T SM MC220L

 
Konwerter światłowodowy SC MM MC100CM Konwerter światłowodowy 1000Base-T SC SM MC210CSKonwerter światłowodowy 1000Base-T SC MM MC200CMKonwerter światłowodowy 1000Base-T SM MC220L
Produkt dostępny!
2 szt.
110,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
1 szt.
175,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
4 szt.
147,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
4 szt.
82,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka