loadingimg

Wczytuję dane...

Szukane słowa

powrót do poprzedniej stronypoprzedni
Moduł SFP TX: 1310nm SM LC 20 km

Moduł SFP TX: 1310nm SM LC 20 km

T-Line
Produkt dostępny!
19 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: T-Line

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:49,50 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

  • Opis produktu

  • Opinie Klientów

Moduł SFP Base Link BL-SFPGS131-20L został zaprojektowany do realizowania niezawodnej transmisji światłowodowej 1Gbps na odległość do 20km. Wyposażony jest w wysokiej klasy nadajnik laserowy FP klasy 1, pracujący na długości fali 1310nm. Do transmisji wykorzystywane są dwa jednomodowe włókna światłowodowe, zakończone złączami LC/PC. Moduły współpracują z większością dostępnych na rynku urządzeń wyposażonych w porty SFP i wspierających standard IEEE 802.3z 1000Base-FX.

Moduły SFP są przeznaczone do konwersji elektrycznego sygnału Ethernet na światłowodowy. Dzięki kompaktowym rozmiarom mogą być stosowane w urządzeniach sieciowych o dużej gęstości upakowania portów. Zapewniają dużą elastyczność, pozwalając na wymianę samego modułu (np. gdy zachodzi konieczność zmiany standardu transmisji), bez potrzeby wymiany całych urządzeń.
Cechy produktu:
  • zasięg 20km
  • fala 1310nm
  • zgodność ze standardem MSA
  • transmisja po włóknach jednomodowych

Prędkość do 1,25 Gbps
Złącze LC Duplex
Długość fali TX 1310 nm
Długość fali RX 1310 nm
Moc TX -9 ~ 0 dBm
Czułość RX -23 dBm
Typowy zasięg 20 km
Typ światłowodu jednomodowy (SM)
Napięcie zasilania +3,3V
Temperatura pracy 0°C ~ +70°C
Obudowa metal
Standardy SFP MSA
SFF-8472

Polecamy

Moduł SFP WDM 1310nm/1550nm SM LC 20 km kpl.

 

Moduł SFP WDM 1310nm/1550nm SM SC 3 km kpl.

 

Moduł SFP WDM 1310nm/1550nm SM SC 20 km kpl.

 

Moduł SFP TX: 850nm MM LC 550m

 
Moduł SFP WDM 1310nm/1550nm SM LC 20 km kpl.Moduł SFP WDM 1310nm/1550nm SM SC 3 km kpl.Moduł SFP WDM 1310nm/1550nm SM SC 20 km kpl.Moduł SFP TX: 850nm MM LC 550m
Produkt dostępny!
10 szt.
119,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
5 szt.
95,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
10 szt.
135,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
3 szt.
54,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka