loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Patchcord FO Duplex 50/125 SC/ST 2m

Patchcord FO Duplex 50/125 SC/ST 2m

Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Cena:28,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

  • Opis produktu

  • Opinie Klientów

Cechy:

  •  Niska tłumienność i wysoka reflektancja
  •  Kable niskopalne bezhalogenowe
  •  Łatwe stripowanie nawet do 150 cm
  •  Ceramiczne ferule
  •  Zgodność z normą ROHS


   Zastosowanie:

  • Sieci telekomunikacyjne
  • Sieci LAN. WAN
  • Sieci CATV
  • FTTX
 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Adapter FO MM - ST Telegärtner

 

Adapter FO MM - LC Duplex

 

Konwerter światłowodowy 1000Base-T SC MM MC200CM

 

Pigtail MM LC 50/125 simplex 2m

 
Wyprzedaż
Adapter FO MM - ST Telegärtner
Adapter FO MM - LC DuplexKonwerter światłowodowy 1000Base-T SC MM MC200CMPigtail MM LC 50/125 simplex 2m
Produkt dostępny!
34 szt.
4,90 PLN*
5.90 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
50 szt.
5,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
4 szt.
147,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
22 szt.
4,80 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka