loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Pigtail SM SC/APC 0.9mm 1,5m G657A(Easy Strip)
Promocja

Pigtail SM SC/APC 0.9mm 1,5m G657A(Easy Strip)

T-Line
Produkt dostępny!
448 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: T-Line

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:3,20 PLN*
3.95 PLN*
Oszczędzasz: 0.75 PLN
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

  • Opis produktu

  • Opinie Klientów

Pigtail SC/APC SM 0.9mm 1,5m G657A Loose Tube (Easy Strip)

Polecamy

Pigtail SM SC/UPC 9/125 simplex 2m

 

Pigtail MM SC 50/125 simplex 2m

 

Pigtail SM LC 9/125 simplex 1,5m Easy Strip

 

Pigtail MM LC 50/125 simplex 2m

 
Pigtail SM SC/UPC  9/125 simplex 2mPigtail MM SC 50/125 simplex 2mPigtail SM LC 9/125 simplex 1,5m Easy StripPigtail MM LC 50/125 simplex 2m
Produkt dostępny!
50 szt.
3,99 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
30 szt.
4,25 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
154 szt.
3,80 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
22 szt.
4,80 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Panel / Przełącznica 12xSC duplex 19" 1U (dławiki,tacka spawów)

 

 

 

 
 Panel / Przełącznica 12xSC duplex  19 1U  (dławiki,tacka spawów)
Produkt dostępny!
2 szt.
45,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka