Wczytuję dane...
Dla Partnerów

Poniżej zamieszczamy warunki współpracy.

Oświadczenie upoważniające do wystawienia faktury.

Przed dokonaniem pierwszego zakupu klient żądający faktury VAT jest zobowiązany dostarczyć aktualny wypis z rejestru handlowego lub zaświadczenie o prowadzeniu działalności gospodarczej, dokument nadania numeru NIP, REGON oraz informacje teleadresowe. Dokumenty należy złożyć osobiście, przesłać faksem, mailem lub listem poleconym.

 

Aktualne ceny  dostępne są na naszej stronie internetowej.

 

Zamówienia można składać osobiście, faksem, telefonicznie lub w formie elektronicznej.

 

Zakupiony przez Państwa towar może zostać odebrany osobiście z magazynów firmy Trilan (od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-17), lub za pośrednictwem firmy kurierskiej ( dokonanie przedpłaty lub wysyłka za pobraniem ) .Rury PCV ze względu na swoją długość nie wysyłamy kurierem, w grę wchodzi tylko odbiór osobisty z magazynów  firmy Trilan.  Produkty RTV wysyłane są tylko po dokonaniu przedpłaty. Zamówienia składane do godz. 13:00 będą realizowane na następny dzień roboczy.

W przypadku stwierdzenia braków w dostarczonej przesyłce, odbiorca zobowiązany jest do spisania protokołu niezgodności w obecności przedstawiciela firmy spedycyjnej, oraz niezwłocznie dostarczenie go do firmy Trilan.

Koszty dostarczenia towaru pokrywa Zamawiający.

 

Podstawowa forma rozliczeń z Trilan jest płatność gotówkowa. Kredyt kupiecki i jego wysokość uzależniona jest od historii współpracy miedzy zainteresowanymi stronami.

Numer naszego konta: 84 2160 0003 2000 1547 3297 0001

 

Sprzedawca udziela gwarancji w zakresie określonym przez Producenta sprzętu.

 

Szczegółowe warunki współpracy można uzyskać w Dziale Handlowym firmy Trilan.

Zapraszamy do współpracy.