Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
Producent: T-Line
Zawartość opakowania: 1 szt.
netto [ szt. ] 178.05 PLN
brutto [ szt. ] 219.00 PLN
Opis produktu

Patchcord SC/UPC-SC/UPC simplex SM 200m zewnętrzy DROP

Idealnie sprawdza się w połączeniach pomiędzy dwoma punktami przy zastosowaniu wkładek SFP

Patchcordy światłowodowe  DROP przeznaczone są do zastosowań telekomunikacyjnych a w szczególności do końcowych podłączeń klienckich.

Zapewniają elastyczne połączenie pomiędzy komponentami aktywnymi i pasywnymi.

Do produkcji wykorzystuje się kabel  DROP z włóknem G.657A2 (Wersja G.657A2 jest kompatybilna z powszechnie stosowanym rodzajem włókna G.652D), które zapewnia niski promień gięcia kabla.

Powłoka kabla wykonana została z tworzywa TPU (Thermoplastic polyurethane), odpornego na promieniowanie UV, wnikanie wody oraz niskie i wysokie temperatury.

Specyfikacja:

- Złącze: SC/UPC x 2

- Włókno: G.657A2

- Wersja G.657A2 jest kompatybilna z powszechnie stosowanym rodzajem włókna G.652D.

- Długość: 200 m

- Minimalny promień gięcia: 10 mm

- Materiał powłoki zew: TPU

Opinie Klientów