loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Patch cord SC/APC-SC/UPC duplex SM 2.0m

Patch cord SC/APC-SC/UPC duplex SM 2.0m

T-Line
Produkt dostępny!
70 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: T-Line

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:12,90 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

  • Opinie Klientów

Polecamy

Patch cord LC/APC-LC/APC duplex SM 2.0m

 

Patch cord SC/UPC-SC/UPC duplex SM 2.0m

 

Patchcord FO Duplex 50/125 LC/LC 1m OM3

 

 
Patch cord LC/APC-LC/APC duplex SM 2.0mPatch cord SC/UPC-SC/UPC duplex SM 2.0mPatchcord FO Duplex 50/125 LC/LC  1m OM3
Produkt dostępny!
20 szt.
16,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
30 szt.
16,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
34 szt.
17,50 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka