loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronynastępny
Pigtail SM SC/UPC 0.9mm 1,5m (Easy Strip)

Pigtail SM SC/UPC 0.9mm 1,5m (Easy Strip)

T-Line
Produkt dostępny!
348 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: T-Line

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:3,95 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

  • Opis produktu

  • Opinie Klientów

Pigtail SC/UPC SM 0.9mm 1,5m G652D Loose Tube (Easy Strip)

Polecamy

Pigtail SM SC/UPC 9/125 simplex 2m

 

Pigtail SM LC 9/125 simplex 1,5m Easy Strip

 

Pigtail MM SC 50/125 simplex 2m

 

Pigtail SM SC/APC 0.9mm 1,5m G657A(Easy Strip)

 
Pigtail SM SC/UPC  9/125 simplex 2mPigtail SM LC 9/125 simplex 1,5m Easy StripPigtail MM SC 50/125 simplex 2m
Promocja
Pigtail SM SC/APC 0.9mm 1,5m G657A(Easy Strip)
Produkt dostępny!
50 szt.
3,99 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
154 szt.
3,80 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
30 szt.
4,25 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
448 szt.
3,20 PLN*
3.95 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Naścienna szafka rozdzielcza 24 SC simplex (w zestawie tacki)

 

 

 

 
Naścienna szafka rozdzielcza 24 SC simplex (w zestawie tacki)
Produkt dostępny!
59 szt.
69,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka