loadingimg

Wczytuję dane...

Szukane słowa

powrót do poprzedniej stronynastępny
Pigtail SM SC/UPC 0.9mm 1,5m (Easy Strip)

Pigtail SM SC/UPC 0.9mm 1,5m (Easy Strip)

T-Line
Produkt dostępny!
348 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: T-Line

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:3,95 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

  • Opis produktu

  • Opinie Klientów

Pigtail SC/UPC SM 0.9mm 1,5m G652D Loose Tube (Easy Strip)

 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Naścienna szafka rozdzielcza 24 SC simplex (w zestawie tacki)

 

 

 

 
Naścienna szafka rozdzielcza 24 SC simplex (w zestawie tacki)
Produkt dostępny!
59 szt.
69,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka