loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Pigtail SM SC/UPC 0.9mm 1,5m (Easy Strip)

Pigtail SM SC/UPC 0.9mm 1,5m (Easy Strip)

T-Line
Produkt dostępny!
348 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: T-Line

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:3,95 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

  • Opis produktu

  • Opinie Klientów

Pigtail SC/UPC SM 0.9mm 1,5m G652D Loose Tube (Easy Strip)

Polecamy

Pigtail MM SC OM3 50/125 simplex 2m

 

Pigtail SM SC/UPC 9/125 simplex 2m

 

Pigtail MM LC OM3 50/125 simplex 2m

 

 
Pigtail MM SC OM3 50/125 simplex 2mPigtail SM SC/UPC  9/125 simplex 2mPigtail MM LC OM3 50/125 simplex 2m
Produkt dostępny!
350 szt.
4,45 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
50 szt.
3,99 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
189 szt.
4,80 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Naścienna szafka rozdzielcza 24 SC simplex (w zestawie tacki)

 

 

 

 
Naścienna szafka rozdzielcza 24 SC simplex (w zestawie tacki)
Produkt dostępny!
20 szt.
73,50 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka