Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
Producent: T-Line
Zawartość opakowania: 1 szt.
netto [ szt. ] 32.00 PLN
brutto [ szt. ] 39.36 PLN
Opis produktu

Komplet 12 pigtaili EasyStrip światłowodowych o długości 2m każdy i średnicy 0,9 mm.

Pigtaile produkowane z jednomodowego, simpleksowego kabla światłowodowego zakończonego z jednej strony złączem SC/APC.

Zapewniają bardzo dobre cechy transmicyjne i właściwości optyczne (tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0,3-0,4 dB).

Pigtaili użyjemy do budowy sieci abonenckich FTTx, zastosujemy je w szafach rackowych, mufo-przełącznicach, czy puszkach abonenckich.

Powłoka kabla wykonana została z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen), nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru.

Zastosowane włókno G.657A1 poprawia odporność mechaniczną, a minimalny promień gięcia to zaledwie 10 mm.

Wersja 657A1 jest kompatybilna i może być łączona z włóknem G.652.

Specyfikacja:

- Złącze: SC/APC x 1

- Włókna: G657A1

- Długość: 2 m

- Minimalny promień gięcia: 10 mm

- Średnica zewnętrzna kabla: 0,9 mm

- Materiał powłoki zew: LSZH

- Ilość w zestawie: 12


Opinie Klientów
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...