loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Adapter FO MM - ST Telegärtner
Wyprzedaż

Adapter FO MM - ST Telegärtner

Produkt dostępny!
34 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:4,90 PLN*
5.90 PLN*
Oszczędzasz: 1.00 PLN
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

  • Opis produktu

  • Opinie Klientów

  • Adaptery światłowodowe służą do łączenia złącz rozłączalnych.
  • Montowane są w przełącznicy umożliająć w standarowym rozwiązaniu łączenie pigtaili z patchcordami.
  • Dla każdego typu złącz światłowodowych jest odpowiedni typ adaptera.

 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Adapter FO MM - LC Duplex

 

Konwerter światłowodowy 1000Base-T SC MM MC200CM

 

Pigtail MM LC 50/125 simplex 2m

 

 
Adapter FO MM - LC DuplexKonwerter światłowodowy 1000Base-T SC MM MC200CMPigtail MM LC 50/125 simplex 2m
Produkt dostępny!
50 szt.
5,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
4 szt.
147,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
22 szt.
4,80 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka