Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
Producent: T-Line
Zawartość opakowania: 1 szt.
netto [ szt. ] 89.90 PLN
brutto [ szt. ] 110.58 PLN
Opis produktu

Moduł SFP WDM SFPGW1315-20L został zaprojektowany do realizowania niezawodnej transmisji światłowodowej 1Gbps na odległość do 20km. Wyposażony jest w wysokiej klasy układ nadawczo/odbiorczy, wykorzystujący technologię zwielokrotnienia falowego (WDM), który dzięki separacji kanałów transmisji i odbioru pozwala na dwukierunkowe przesyłanie danych z wykorzystaniem jednego włókna światłowodowego.

Sygnał transmitowany jest w II oknie transmisyjnym na długości fali 1310nm, natomiast odbierany w III oknie na długości fali 1550nm. Moduł pozwala na podłączanie światłowodu zakończonego jednomodowym złączem LC. Współpracuje z większością dostępnych na rynku urządzeń wyposażonych w porty SFP i wspierających standard IEEE 802.3z 1000Base-FX.
Moduły SFP są przeznaczone do konwersji elektrycznego sygnału Ethernet na światłowodowy. Dzięki kompaktowym rozmiarom mogą być stosowane w urządzeniach sieciowych o dużej gęstości upakowania portów. Zapewniają dużą elastyczność, pozwalając na wymianę samego modułu (np. gdy zachodzi konieczność zmiany standardu transmisji), bez potrzeby wymiany całych urządzeń.
cena za kpl
Cechy produktu:
  • zasięg 20km
  • nadawanie 1310nm
  • odbiór 1550nm
  • zgodność ze standardem MSA
  • transmisja po włóknie jednomodowym
  • kompatybilny z SONET OC-24-LR-1
Prędkość do 1,25 Gbps
Złącze LC Simplex
Długość fali TX 1310 nm
Długość fali RX 1550 nm
Moc TX -9 ~ 0 dBm
Czułość RX -23 dBm
Typowy zasięg 20 km
Typ światłowodu jednomodowy (SM)
Napięcie zasilania +3,3V
Temperatura pracy 0°C ~ +70°C
Obudowa metal
Standardy SFP MSA
SFF-8472
Opinie Klientów