loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronynastępny
Moduł SFP WDM 1310nm/1550nm SM SC 3 km kpl.

Moduł SFP WDM 1310nm/1550nm SM SC 3 km kpl.

T-Line
Produkt dostępny!
5 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: T-Line

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:79,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

  • Opis produktu

  • Opinie Klientów

Moduł SFP WDM  został zaprojektowany do realizowania niezawodnej transmisji światłowodowej 1Gbps na odległość do 3km. Wyposażony jest w wysokiej klasy układ nadawczo/odbiorczy, wykorzystujący technologię zwielokrotnienia falowego (WDM), który dzięki separacji kanałów transmisji i odbioru pozwala na dwukierunkowe przesyłanie danych z wykorzystaniem jednego włókna światłowodowego.

Sygnał transmitowany jest w III oknie transmisyjnym na długości fali 1550nm, natomiast odbierany w II oknie na długości fali 1310nm. Moduł pozwala na podłączanie światłowodu zakończonego jednomodowym złączem SC. Współpracuje z większością dostępnych na rynku urządzeń wyposażonych w porty SFP i wspierających standard IEEE 802.3z 1000Base-FX.
Moduły SFP są przeznaczone do konwersji elektrycznego sygnału Ethernet na światłowodowy. Dzięki kompaktowym rozmiarom mogą być stosowane w urządzeniach sieciowych o dużej gęstości upakowania portów. Zapewniają dużą elastyczność, pozwalając na wymianę samego modułu (np. gdy zachodzi konieczność zmiany standardu transmisji), bez potrzeby wymiany całych urządzeń.
Cechy produktu:
  • zasięg 3km
  • nadawanie 1310nm
  • odbiór 1550nm
  • zgodność ze standardem MSA
  • transmisja po włóknie jednomodowym
  • kompatybilny z SONET OC-24-LR-1
Prędkość do 1,25 Gbps
Złącze SC Simplex
Długość fali TX 1310 nm
Długość fali RX 1550 nm
Moc TX -9 ~ -2 dBm
Czułość RX -23 dBm
Typowy zasięg 20 km
Typ światłowodu jednomodowy (SM)
Napięcie zasilania +3,3V
Temperatura pracy 0°C ~ +70°C
Obudowa metal
Standardy SFP MSA
SFF-8472
Cechy produktu:
  • zasięg 3km
  • nadawanie 1550nm
  • odbiór 1310nm
  • zgodność ze standardem MSA
  • transmisja po włóknie jednomodowym
  • kompatybilny z SONET OC-24-LR-1
Prędkość do 1,25 Gbps
Złącze SC Simplex
Długość fali TX 1550 nm
Długość fali RX 1310 nm
Moc TX -9 ~ -2 dBm
Czułość RX -23 dBm
Typowy zasięg 20 km
Typ światłowodu jednomodowy (SM)
Napięcie zasilania +3,3V
Temperatura pracy 0°C ~ +70°C
Obudowa metal
Standardy SFP MSA
SFF-8472
Polecamy

Moduł SFP TX: 1310nm SM LC 20 km

 

Moduł SFP WDM 1310nm/1550nm SM SC 20 km kpl.

 

Moduł SFP WDM 1310nm/1550nm SM LC 20 km kpl.

 

Moduł SFP TX: 850nm MM LC 550m

 
Moduł SFP TX: 1310nm SM LC 20 kmModuł SFP WDM 1310nm/1550nm SM SC 20 km kpl.Moduł SFP WDM 1310nm/1550nm SM LC 20 km kpl.Moduł SFP TX: 850nm MM LC 550m
Produkt dostępny!
19 szt.
46,50 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
10 szt.
105,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
10 szt.
93,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
3 szt.
54,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka