loadingimg

Wczytuję dane...

Szukane słowa

powrót do poprzedniej stronynastępny
1:32 PLC SPLITTER SC/APC T-Line

1:32 PLC SPLITTER SC/APC T-Line

T-Line
Produkt dostępny!
10 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: T-Line

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:136,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

  • Opis produktu

  • Opinie Klientów

Podział :

1x32

Zakres pracy :

1260~1650nm

Typ włókna :

SM G.657A2

Max. Insertion Loss 

(maksymalne straty wtrąceniowe) :

< 17.0 dB

Max. Uniformity

 (maksymalna nierównomierność podziału) :

< 1.6 dB

Max. Polarization Dependent Loss 

(maksymalna strata zależna od polaryzacji) :

< 0.3 dB

Min. Return Loss 

(minimalne straty odbiciowe) :

> 55 dB

Kierunkowość :

> 55 dB

Temperatura pracy :

-40 do +85 °C

Polecamy

1X8 PLC Splitter SC/APC T-Line

 

1:16 PLC SPLITTER SC/APC T-Line

 

1:4 PLC SPLITTER SC/APC T-Line

 

1:2 PLC SPLITTER SC/APC T-Line

 
1X8 PLC Splitter SC/APC T-Line1:16 PLC SPLITTER SC/APC T-Line1:4 PLC SPLITTER SC/APC T-Line1:2 PLC SPLITTER SC/APC T-Line
Produkt dostępny!
10 szt.
39,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
10 szt.
99,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
10 szt.
34,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
10 szt.
29,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka