loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Patch cord LC/UPC-LC/UPC duplex SM 1.0m

Patch cord LC/UPC-LC/UPC duplex SM 1.0m

T-Line
Produkt dostępny!
40 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: T-Line

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:12,40 / 15,25 PLN *
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto / brutto

  • Opinie Klientów

 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Patchcord FO Duplex 50/125 LC/SC 1m OM3

 

Patchcord FO Duplex 50/125 SC/SC 1m

 

Kaseta światłowodowa, tacka spawów na 12/24 spawy T-Line

 

 
Patchcord FO Duplex 50/125 LC/SC 1m OM3Patchcord FO Duplex 50/125 SC/SC 1mKaseta światłowodowa, tacka spawów na 12/24 spawy T-Line
Produkt dostępny!
29 szt.
19,50 / 23,99 PLN *
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto / brutto
Produkt dostępny!
19,00 / 23,37 PLN *
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto / brutto
Produkt dostępny!
167 szt.
4,90 / 6,03 PLN *
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto / brutto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka