loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Patch cord SC/APC-SC/APC simplex SM drop 150m zewnętrzy

Patch cord SC/APC-SC/APC simplex SM drop 150m zewnętrzy

T-Line
Produkt dostępny!
2 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: T-Line

Waga produktu: 1 kg

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:146,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto

  • Opis produktu

  • Opinie Klientów

Patchcord SC/APC-SC/APC simplex SM 150m zewnętrzy DROP

Patchcordy światłowodowe  DROP przeznaczone są do zastosowań telekomunikacyjnych a w szczególności do końcowych podłączeń klienckich.

Zapewniają elastyczne połączenie pomiędzy komponentami aktywnymi i pasywnymi.

Do produkcji wykorzystuje się kabel flat DROP z włóknem G.657A2, które zapewnia niski promień gięcia kabla.

Ich powłoka TPU zapewnia bezproblemowe użytkowanie w warunkach zewnętrznych.

Cechy patchcordów:

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie:

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM
  • Długość 150m

Polecamy

Patch cord SC/APC-SC/APC simplex SM drop 100m zewnętrzy

 

Patch cord SC/APC-SC/APC simplex SM drop 200m zewnętrzy

 

Patch cord SC/APC-SC/APC simplex SM drop 50m zewnętrzy

 

 
Patch cord SC/APC-SC/APC simplex SM drop 100m zewnętrzyPatch cord SC/APC-SC/APC simplex SM drop  200m zewnętrzyPatch cord SC/APC-SC/APC simplex SM drop 50m zewnętrzy
Produkt dostępny!
2 szt.
110,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
2 szt.
166,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Produkt dostępny!
5 szt.
70,73 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*cena netto
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka